FTR Family: Indian Motorcycle Praha

FTR

FTR

FTR se stane středem pozornosti – a mluví se o něm – všude, kam přijede. Je to dokonale vyvážený mix stylu a jízdních vlastností. Perfektní stroj na víkendovou střelbu i každodenní dojíždění. Dost silný na rychlou jízdu po dálnici, a zároveň dost mrštný na manévrování v úzkých městských uličkách.

VYLADĚN NA SILNICI

Vyladěný kapalinou chlazený V-twin 1203 cm3 produkuje 120 koní a 120 Nm točivého momentu.

OBRATNÉ, SPORTOVNÍ ŘÍZENÍ

Vzpřímená jízdní pozice a snížená výška sedla v kombinaci se 17palcovými koly dává jízdě jistotu a přesnost. Palivová nádrž, strategicky umístěná pod sedlem, snižuje těžiště a zlepšuje rozmístění hmotnosti a stabilitu v zatáčkách.

PRVOTŘÍDNÍ VÝBAVA A ZPRACOVÁNÍ

Brzdy Brembo, výfuk Akrapovič a nastavitelné odpružení Öhlins; FTR je ztělesněním kvality, řemeslného zpracování, tradice a výkonu.

SEZNAMTE SE S RODINOU

FTR R Carbon

FTR R Carbon

Cena od 467 990 Kč
FTR S

FTR S

Cena od 415 990 Kč
FTR Rally

FTR Rally

Cena od 366 990 Kč
FTR

FTR

Cena od 340 990 Kč

KOMBINCE STYLU
A VÝKONU

V ikonickém FTR se ukrývá DNA závodního speciálu série American Flat Track, upraveného pro použití na silnici. Dostupnost, ovladatelnost a civilní jízdní vlastnosti jsme posunuli na zcela novou úroveň. Tento jedinečný americký V-twin je připraven stát se vaším novým víkendovým společníkem při úniku z reality.

VYPADÁ RYCHLE, I KDYŽ STOJÍ NA MÍSTĚ

Celá modelová řada FTR zahrnuje pečlivě vyladěný motor, silničně naladěné odpružení a 17” kola a pneumatiky; to vše dohromady tvoří špičkové jízdní vlastnosti, zatímco motocykl působí kompaktněji a ovladatelněji.